نرم افزار مدیریت سبد (سهام بان)

نرم افزار مدیریت سبد (سهام بان)

معامله گران حرفه ای بازار بورس به خوبی می دانند که مدیریت سبد سهام از مهمترین عوامل موفقیت یک معامله گر است که نیاز به ابزار های لازم دارد. اگر شما نیز با سرمایه اندک خود وارد بورس شده اید و در تعدادی شرکت سهام دار هستید حتما روزانه معاملات خود را بررسی می کنید و سوالات زیر را از خود می پرسید:

 • میانگین خرید تان چند است؟! ......
 • آیا در سود هستم یا ضرر؟!......
 • فردا بازه قیمتی سهم چند است؟!....
 • اگر امروز مراقب سهمم بودم در قیمت بالاتر میفروختم؟!
 • امروز سبد سهامم چقدر نوسان داشته؟! و سوالات بسیار دیگر....

کار آنجا دشوار می شود که هر روز این داستان تکرار می شود و شما دست به ماشین حساب باید همه چیز را دوباره حساب کنید!!!
نرم افزار مدیریت سبد ( سهام بان ) با کنترل لحظه ای بازار و دریافت آخرین اطلاعات و آمار به صورت خودکار، شما را از کنترل روزانه ارزش دارایی هایتان بی نیاز می کند. تنها با یک نگاه به صفحه سبد سهام در نرم افزار مدیریت سبد ( سهام بان )، از وضعیت هر یک از سهام موجود در سبد خود آگاه خواهید شد و در صورت لزوم می توانید با انتخاب سهم مورد نظر جزئیات معاملات خود و آخرین اطلاعات سهم را مشاهده نمایید.

با استفاده از برنامه مدیریت سبد سهام بان دیگر لازم نیست روزانه سود و زیان خود را به صورت دستی و با ماشین حساب محاسبه نمایید. تنها کافیست تعداد سهم خریداری شده یا فروخته شده خود را به همراه قیمت معامله در برنامه وارد کنید و در همان لحظه با اعمال کارمزدهای مربوطه به صورت خودکار سود و زیان آن معامله، سود و زیان خود در کل معاملات آن نماد و سود و زیان کل سبد را مشاهده نمایید.

در زیر تصاویری از محیط برنامه مشاهده می کنید

از قابلیت های مهم نرم افزار مدیریت سبد سهام بان اینست که شما در یک نماد خاص می توانید خرید و فروش های پلکانی داشته باشید و هر کدام را به راحتی وارد نمایید که در این صورت برنامه میانگین وزنی قیمت خرید یا فروش را در مجموع برای شما محاسبه می کند. همچنین برنامه سهام بان به طور خودکار قیمت پایانی سهم را ذخیره می نماید تا در صورت بسته شدن سهم از طرف سازمان بورس ، محاسبات شما بدون اشکال انجام گیرد.

مهمترین قابلیت های نرم افزار مدیریت سبد سهام بان عبارتند از:

 • دارای نام کاربری و رمزعبور جهت حفظ اطلاعات درون نرم افزار و امکان تعویض آن توسط کاربر
 • قابلیت دریافت خودکار دیتاها از سازمان بورس در بازه های زمانی انتخابی
 • سادگی و کاربرپسند بودن ، بدون نیاز به دانش نرم افزاری
 • امکان خروجی گرفتن از کلیه معاملاتتان جهت استفاده در ویرایش های بعدی این نرم افزار یا کارهای دیگر
 • امکان وارد کردن اطلاعات خام از معاملات گذشته و جلوگیری از اتلاف وقت تنها با یک کلیک
 • دریافت نسخه های بعدی همین برنامه بدون پرداخت هزینه مجدد
 • دریافت پشتیبانی و راهنمایی از طریق شماره های تماس و سایر راه های ارتباطی
 • دریافت لایسنس منحصر به خریدار جهت امنیت برنامه
 • امکان درج تعداد نامحدود معامله در یک سهم (در ویرایش قبلی تنها 100 عدد معامله)
 • امکان درج معامله در تعداد نامحدودی نماد  (در ویرایش قبلی تنها 100 نماد)
 • ثبت خودکار قیمت پایانی سهم در صورت بسته شدن از طرف سازمان بورس (در ویرایش قبل قیمت پایانی یه صورت دستی وارد می گردید)

   

 • محاسبه خودکار کارمزد معاملات مطابق بخشنامه سازمان بورس (در ویرایش قبلی برنامه امکان ویرایش کارمزد وجود نداشت ولی اکنون علاوه بر محاسبه دقیق کارمزد که مطابق با بخشنامه سازمان بورس می باشد، به علت اینکه کارگزاری ها روش های مختلفی را اعمال می کنند، امکان ویرایش کارمزد هم فراهم شده است)
 • امکان دسترسی به صفحه کدال برای هر سهم از درون برنامه جهت خواندن اطلاعیه ها  (یکی از مشکلات سهامدارن ناآگاهی از آخرین اطلاعیه های مربوط به سهم مورد نظرشان است که اکنون این امکان فراهم شده است تا کلیک بروی "کدال" مستقیما به صفحه نماد خود در سایت کدال هدایت گردید.
 • امکان دسترسی به صفحه TSE برای هر سهم از درون برنامه برای خواندن و دیدن سایر جزئیات نماد خود (سایت TSE کاربردی ترین سایت رسمی سازمان بورس می باشد)
 • ایجاد فایل پشتیبان (Backup) در هر بار باز کردن نرم افزار به طور خودکار جهت رفع نگرانی از اتفاقات ناخواسته مانند قطع برق...
 • محاسبه خودکار ارزش روز سبد هر نماد و سبد سهام در هر لحظه از بازار
 • امکان درج حد سود و زیان برحسب درصد یا قیمت ( گاهی استراتژی معاملاتی شما بر اساس تحلیل تکنیکال است و قیمت های خاصی به عنوان حد سود یا زیان مد نظر شماست لذا این امکان فراهم شده است تا قیمت های مورد نظزتان را وارد نمایید)

  

 • اعلان خودکار فعال شدن حد سود و زیان
 • مشاهده گرافیکی تقسیم بندی سرمایه شما در بین سهام موجود در سبد
 • مشخص کردن قیمت سر به سر به صورت خودکار هم در ریز معاملات و هم در صفحه سبد سهام
 • امکان ثبت یادداشت های خود در مورد سهم برای معاملات آتی ( اگر شما تحلیلی از سهم خوانده اید یا نکته ای مد نظر دارید دیگر نیاز به دفتر یادداشت نیست و شما در خود سهم می توانید نکات و تحلیل هایتان را یادداشت نمایید)
 • امکان ثبت تاریخ ها و نکات مهم پیش روی سهم (اغلب فراموش می کنیم که مجمع تقسیم سود یک سهم در چه تاریخی است و یا در چه تاریخی باید سود آن سهم را دریافت کنیم، لذا در این قسمت برنامه امکان یادداشت این موارد در نظر گرفته شده است)
 • مشاهده درصد سرمایه شما از هر سهم در سبد شما به صورت گرافیکی
 • مشاهده تابلوی سبد سهام به صورت کندل های سبز و قرمز با درج قیمت ها (بسیاری از معامله گران از همین کندل ها برای نوسان گیری و یا تعریف استراتژی معاملاتی استفاده می نمایند)
 • مشاهده آخرین اطلاعات سهم مانند ( P/E سهم، P/E گروه، تعداد و حجم معاملات، کمترین و بیشترین قیمت به همراه درصد تغییرات، قیمت پایانی روز قبل، آخرین سفارش های خرید و فروش....)
 • مشاهده کل ارزش سرمایه گذاری ، کل ارزش خالص فروش و موجودی نقدی شما
 • امکان درج سودهای نقدی (DPS) دریافت شده در محاسبات و تاریخ دریافت آنها
 • امکان مقایسه سود و زیان شما در سهم نسبت به بیشترین و کمترین قیمت معاملاتی در روز، اولین و اخرین معامله در روز (این امکان سبب می شود شما نسبت به معاملاتتان هوشیار تر عمل نمایید و اسیر هیجانات نشوید)
 • و قابلیت های دیگر

در تدوین نرم افزار مدیریت سبد سهام بان صدها خط برنامه نویسی انجام شده و ساعت ها مورد بررسی قرار گرفته است تا خطاهای ناخواسته را به حداقل ممکن برساند و در مقابل عملکرد کاربر خود هوشمندانه عمل می کند. از این رو به جرات ادعا می کنیم که این برنامه دقیق ترین محاسبات را برای شما انجام خواهد داد.

برنامه سبدگردانی سهام بان داری پشتیبانی آموزش می باشد تا اشکالات احتمالی کاربران برطرف گردد. از طرفی دیگر برنامه ای گسترده برای توسعه امکانات نرم افزار مدیریت سبد سهام بان در نظر گرفته شده است که این نرم افزار را در آینده ای نزدیک به منحصر به فردترین ابزار تحت آفیس بورسی تبدیل خواهد کرد، لذا جهت انجام تعهدات خود و ارائه خدمات مطلوب تر به کاربران سهام بان، کاربری این برنامه بر روی دو سیستم و به صورت لایسنس های یک ساله محدود شده است تا از هر گونه استفاده غیرمجاز آن جلوگیری شود.

نکته : کاربرانی که از ویندوزه ۱۰ استفاده می کنند، قبل از استفاده از برنامه سهام بان، می بایست اقدام به نصب Microsoft.NET Framework 3.5 . این نسخه از NET Framework در ویندوز ۱۰ به صورت پیش فرض غیرفعال است که لازم است آنرا فعالسازی نمایید.

دانلود Microsoft.NET Framework 3.5

 

پس از کلیک بر روی پرداخت آنلاین و تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت صدور گواهی فعالسازی برنامه، از طریق درگاه پرداخت آنلاین موجود اقدام به پرداخت هزینه برنامه که در حال حاضر با احتساب مالیات و کارمزد بانک ۵۸,۰۰۰ تومان می باشد، نمایید.

یادآوری می گردد که در هنگام انتشار ویرایش جدید، به طور رایگان نرم افزار برای شما ارسال می گردد همچنین در صورت داشتن سوال می توانید در همین صفحه اقدام به ارسال نظر نمایید و یا با مراجعه به بخش "تماس با ما" از روش های مختلف با ما ارتباط برقرار نمایید.

 

 

دسته ها: نرم افزار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

پارسا 13 اردیبهشت 1396 - 13:40

با سلام و خسته نباشيد. ممنونم از برنامه خوبتون. من از برنامه سبدياب استفاده ميكنم كه ستاپي هست و امكان س اخت سبد بي نهايت براي كسايي هم كه سبدگرداني ميكنيم داره ولي مدتيه نمادرو ميزنم متوقف ميزنه و صاحبش هم ديگه برنامه رو ساپورت نميكنه و اين خيلي بد هست. مهم تر از هر چيزي پشتيباني قوي هست كه به اشكالات رسيدگي كنه و برنامه رو به روز نگه داره. ميخواستم اگر امكان داره قابليت تعريف سبدهاي متعدد رو در برنامه قررا بدين كه هر كدوم رو جدا آمارش داشته باشيم و از تشكيل سبد تا امروز از كل پول چقدر تو سود يا ضرر هستيم و سبد فعلي يا جاري همون سبد چقدر تو سود يا ضرر هست رو براي هر سبد جدا بزنيم.
ممنونم از رسيدگيتون

پارسا 13 اردیبهشت 1396 - 00:50

سلام. اگر امکان داره قسمت سبدسهام جمع کل بذارین سود و ضرر از هم کم کنه بزنه سبد فعلی چقدر تو ضرره یا سود و یه سبد جاری داشته باشه و یه سبد کل که هر سهمی رو با ضرر یا سود سیود میکنیم تو سبد کل بزنه از روز اول تشکیل این سبد الان چقدر تو سود هست یا ضرر. ممنونم.

کامیار 03 اردیبهشت 1396 - 19:58

خیلی عالیههههه. به لطف نرم افزار شما تسلط بیستری بر روی معاملاتم پیدا کردم. دیگه گیج نمیزنم :-)

سوروری 24 فروردین 1396 - 12:28

سلام و عرض ادب خدمت عوامل سایت کافه بورس و تشکر از شما برای ارئه و پشتیبانی از خدمتی که ارائه می کنید. من الان سه سال هست که کاربر نرم افزار سهام بان هستم و خداروشکر راضی هستم از شما فقط شما قبلا تحلیل هم در سایت قبلیتون ارائه می کردید. میخواستم خواهش کنم مجدد این کار رو انجام بدین که حداقل برای من یکی خیلی مفید بود. بازهم سپاس بیکران

زهرا 23 فروردین 1396 - 16:41

ممنون از پیگیره های شما برای راهنمایی کردن و راه انداختن کاربراتون. موفق باشید

سمیعی 20 فروردین 1396 - 16:08

فقط خواستم بگم دمتون گرم که 3 ساله دراید کارتون رو پیگیری میکنید و از اینا نیستین که دو روز میانو بعدش دیگه خبری نیست ازشون. ایولا

کاظم 19 فروردین 1396 - 17:28

روزبخیر. تشکر میکنم که دمو نرم افزار را قرار داده اید و اعتمادسازی نموده اید. من امروز کد فعالسازی را خرید کردم ، منتظر دریافت گواهی فعالسازی هستم. ممنونم

رامین اکبری 19 فروردین 1396 - 09:30

سلام ،خسته نباسید.ممنونم از نرم افزار خوبتون و تشکر از اینکه منو همراهی کردین. راستش فکر نمیکردم پشتیبانی و راهنمایی کنید از این بایت عذر میخوام ازتون. یک سوال هم داشتم. میتونیم در قالب شرکت از شما خرید کنیم و فاکتور دریافت کنیم؟
باز هم ممنونم

مسعود خردمند 17 فروردین 1396 - 19:39

سلام آيا اين ويرايش جديدي از برنامه است يا همان نسخه بهمن ٩٤ مي باشد ؟

علی لشنی 15 فروردین 1396 - 17:11

سلام خدمت شما. قصدم از ارسال این پیام تشکر از بود بابت هم نرم افزار خوبتون هم پشتیبانی و رفع اشکال هایی که من داشتم. واقعا اصول مشتری مداری رو رعایت میکنید. ممنونم ازتون

رضا 10 فروردین 1396 - 16:47

انصافا باید تشکر کرد از شما برای تهیه چنین کاری که واقعا این ابزار جاش در کنار کسانی که در بورس کار می کنن خالی بود. انشالله که نرم افزار ارتقاء پیدا کند و امکانات جدیدی در نسخه های جدیدتر اضافه شود.
ممنون

محمد پرآور 10 فروردین 1396 - 01:08

با سلام و خسته نباشین. این نرم افزار واقعا عالی و بسیار کاربردی هست و کار کردن باهاش هم براحتی امکانپذیره. هرکی که تو بورس کار میکنه باید این نرم افزار رو داشته باشه. امکانات بسیار خوبی در نسخه جدید اضافه شدش و در نسخه های بعد امیدوارم که افزایش سرمایه هم اضافه بشه بهش.

علمداری 09 فروردین 1396 - 21:57

سلام. میخواستم بپرسم آخرین ورژن همین ویرژن بهمن 94 است یا ورژن جدیدتری هم هست ؟ممنون

مهرداد 09 فروردین 1396 - 19:59

ا سلام
و تشکر فراوان بابت تهیه این نرم افزار کاربردی و مفید
کارکرد آسان
تحلیل کل سبد و تک سهم،
واقعا عالی

کامران 08 فروردین 1396 - 16:39

ممنونم بابت پشتیبانی و اینکه بعد از فروش نرم افزار ما رو به امان خدا رها نکردین

بهزاد ودیعتی 03 فروردین 1396 - 05:28

سلام لطفا بفرمایید نرم افزار قابلیت نصب بر روی موبایل اندروید دارد یا فقط باید تحت ویندوز کار کرد ?

صالح زاده 01 فروردین 1396 - 13:36

ممنون از شما. بسیار سریع پاسخ دادید. برای شما آرزوی موفقیت میکنم. مخصوا اینکه از سه سال پیش در حال حرکت و پیشرفت بودید. منتظر کارای جدید از شما هستم

ارسلان مقامی 28 اسفند 1395 - 02:10

بسیار ممنونم از شما بابت این برنامه فوق العادههههه. با اینکه خودم برنامه نویسی بلدم ولی کار شما عالی بود. خسته نباشید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

پیشخوان

دریافت دمو سهام بان

خرید کد فعالسازی نرم افزار سهام بان